PSS Sombor: Poseta direktorke USAID misije u Srbiji Edukativnom centru za poljoprivrednike u Somboru

U  četvrtak,19  novembra direktorka USAID misije  u Srbiji, gospođa Aza El-Abd i gospođa Laura Pavlović, direktorka USAID kancelarije za demokratski i ekonomski razvoj posetile su Edukativni  centar za poljoprivrednike u Somboru. Poseti je prisustvovao i gradonačelnik Sombora gospodin SašaTodorović. Direktor PSS Sombor, gospodin Vladimir Sabadoš upoznao je prisutne sa brojnim aktivnostima koja su se odvijala u Edukativnom centru za poljoprivrednike od njegovog osnivanja, pa do danas, kao i sa daljim planovima rada centra. Da podsetimo, Edukativni centar za poljoprivrednike počeo je sa radom 18.08.2014. godine. Edukativni centar je nastao saradnjom Grada Sombora i PSS Sombor kao i USAID Projekta održivog lokalnog razvoja.