AP Vojvodina: Bespovratna sredstva za sufinansiranje izrade tehničke dokumentacije za navodnjavanje poljoprivrednih kultura

Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo objavio je konkurs na kome gradovi i opštine iz Vojvodine mogu dobiti do 50% bespovratnih sredstava za izradu tehničke dokumentacije za obezbeđenje dostupnosti vode za navodnjavanje poljoprivrednih kultura.

Ukupan iznos bespovratnih sredstava koji se dodeljuje po ovom konkursu iznosi 10.000.000,00 dinara.

Sredstva se kao bespovratna dodeljuju korisnicima u obimu do 50%. Preostali iznos obezbeđuje korisnik sredstava.

Pravo da konkurišu imaju lokalne samouprave (gradovi i opštine) s teritorije AP Vojvodine.

Konkurs je otvoren zaključno sa 30.09.2015. godine.

Kompletnu dokumentaciju na konkurs , kao i konkursnu prijavu, možete preuzeti u prilogu teksta.