PSS Pančevo na Sajmu seoskog turizma Rudno 2019

PSS Pančevo je boravio u selu Rudno, planina Golija,na Sajmu seoskog  turizma, 25.07.2019.,uz učešće svih PSSS Srbije.

Predstavili smo se sa proizvodima štrudla sa makom i rogačem UŽ DOLOVKE iz Dolova, čiiga testo UŽ "Bulka" iz Debeljače, Lalić Ivan "Ferdinska vina" Kaberne, Rajnski rizling, Hamburg, rakija šljivovica i Slovački kulen od PG Heđi Ondrej iz Padine, zatim "Vinarija Filipovski" iz Jabuke sa 3 vrste vina od kojih je Bermet ostavio nezaboravan ukus zadovoljstva kod svih koji su probali, PG Đurica Dušan iz Kovačice pčelar sa proizvodima "Med sa lešnikom" i svi proizvodi od meda i kozmetički sa medom  i TO Kovačice i grada Pančeva sa propagandnim materijalima i suvenirima.

U izboru za najbolje jelo PSS INSTITUT TAMIŠ zauzeo je 3. mesto, bronzana medalja, za štrudlu sa makom UŽ "DOLOVKE" iz Dolova.

Učestvovali smo prvi put sa ekipom: Nikola Škrbić, Aleksandar Varga, direktorica Zorica Repac i Bogdan Garalejić ( Institut Tamiš) kao i Zoran Grba, Većnik za poljoprivredu opštine Pančevo. Pomogli svojim radom Violeta Mickovski Sefanović i Vladan Ugrenović iz PSS Institut Tamiš.

Bogdan Garalejić, savetodavac-saradnik, PSS Pančevo.